Firmamız 2010 yılında Sakarya nın Erenler ilçesinde kurulmuş olup; 4500 m2 kapalı alana sahiptir. Başlarda sadece Alanında öncü mobilya firmalarına, metal yarı mamul tedarik desteği sunan firmamız, adally markasıyla gerek yurt içi gerekse yurt dışına Türk ürünlerini göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Modern teknolojinin yükselişini kendine ilke edinen firmamız, deneyimli kadrosu ve malzeme kalitesiyle birlikte sürekli gelişmenin ışığı altında değerli müşterilerimizin güven ve takdiri ile sunduğu hizmet kalitesini yükselterek bugüne kadar ulaşmaktır. Amacımız; bu çizgiyi koruyarak, sizlere daha kaliteli hizmet sunmak ve sektörümüzdeki yerimizi korumanın yanı sıra hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyebilmektir.

 

Firmamız 2010 yılından bugüne, çalışanların iş ve yaşam kalitesini yükselterek, firmaların performansını artırmak amacıyla kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

 

Vizyonumuz

Dünyadaki gelişmeler ile aynı hızda ilerleyebilmek, kurumsal hizmetler alanında müşterilerine yenilikçi ve yüksek kalitede ürünler sunabilmek amacıyla yeni iş alanları yaratmaktadır.

 

Misyonumuz

Toplumdaki değişimleri takip eden, sosyal ilişkileri güçlendiren, bireylerin ve toplumun yaşam kalitesi ve motivasyonu nu artıran katma değerli hizmetler üretmektir.

 

Değerlerimiz

- Yenilikçilik

- Gelişmemizde süreklilik sağlayacak yeni çözümler üretebilmek amacıyla öngörülü olmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini önceden tespit etmek ve buna göre fark yaratacak çözümler sunmak.

- Öncü ve Rekabetçi Takım Ruhu

- Cesaret, inisiyatif ve takım ruhunu birleştirerek elde ettiğimiz güç ile büyümek ve yaygınlaşmak için risk almak.

- Performansımızı en yüksek seviyede tutmak ve en iyiyi gerçekleştirebilmek amacıyla her gün hem bireysel, hem de ekip olarak kendimiz için yüksek standartlar belirlemek.

- İlişkilerimizde güven ortamı yaratmak.

- Her geçen gün daha karmaşık ve kuralcı bir yapıya dönüşen ekonomik ve yasal çevrede koşullara uygun hareket etme becerisine sahip olmak. Paydaşlarımızda kurduğumuz ilişkilerde her zaman samimi ve içten davranmak ve her zaman için girişimlerimizi, ürün ve hizmetlerimizi gerek iç müşterilerimize gerekse dış müşterilerimize en iyi şekilde anlatmaya çalışmaktır.